Betonové podlahy zasluhují lepší využití než pouhé chození. S výrobkem HTC Superfloor® skutečně oceníte výhody betonu jako nekrytého povrchu podlahy. Znečištěné, šedé podlahy se změní v zářivé, ekologické a odolné podlahy, které se snadno čistí. Stačí jen trochu přemýšlet.

139_m2HTC Superfloor®

- revoluční způsob čištění podlah

HTC Superfloor® je revoluční koncepce podlahového materiálu a představuje metodu, která změní beton v něco více než jen pevný a trvanlivý povrch. Tato metoda je geniální ve své jednoduchosti. Stroje HTC s diamantovými nástroji zbrousí a vyleští betonové podlahy, aby se odstranila povrchová směs a odkryl se pevnější beton pod ní. Výsledkem tohoto postupu je pevnější, odolnější, lesklá a nádherná podlaha. Také prospěje životnímu prostředí i vašim celkovým nákladům.

TwisterTM140_m2

- pro zářivý lesk a každodenní čištění

TwisterTM je revoluční čistící systém využívající kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu, které podlahu čistí a leští mechanicky, bez použití chemikálií. Kotouče TwisterTM lze použít na většinu běžných podlahových materiálů, jako je například terazzo, přírodní kámen, beton, vinyl a epoxid. Kotouče TwisterTM promění matný a opotřebený povrch na čistou a zářivě vyleštěnou podlahu. Kotouče TwisterTM nabízejí přednosti, které ocení jak poskytovatelé čistících služeb, tak majitelé podlah.

HybridTM141_m

- vaše stará podlaha bude vypadat jako nová

HTC nabízí nové řešení pro renovaci kamenných podlah. Systém DCS HybridTM oživí poškozené a silně opotřebené podlahy z přírodního kamene a z terazza. DCS HybridTM je jednoduché a ekologické řešení, které odstraní skvrny, škrábance a praskliny, jež vypadají jako pomerančová kůra, pomocí běžných čistících strojů a vody.

Nevyměňujte starou podlahu, stačí ji zrenovovat!

 

↑ nahoru