SKUPINA EFISAN

Skupina EFISAN je česká soukromá firma s majoritním vlastníkem. Hlavní činnost společnosti je zaměřena do tří hlavních oblastí:

 

Společnost EFISAN s.r.o. zahájila svou činnost na počátku roku 1997 a byla důsledkem snahy vlastníka společnosti o další stupeň v rozvoji podnikání v oborech sanace betonových konstrukcíprovádění průmyslových podlah a speciálních hydroizolací.

Od této doby prodělala firma prudký rozvoj a dnes patří mezi firmy s nejkvalitnějším strojním, dopravním a lidským potenciálem na tuzemském trhu.

Od roku 2015 Skupina EFISAN sdružuje 3 firmy. Pod tuto skupinu spadá EFISAN s.r.o.EFISAN Infloor s.r.o. a EFISAN Conrect s.r.o. Rozdělení vzniklo z důvodu užší specializace, precizování a zkvalitnění nabízených služeb v konkrétních oblastech zaměření. EFISAN Infloor se specializuje na provádění průmyslových podlah a stříkání polyuretanové a stěrkové hydroizolace. EFISAN Conrect se specializuje na sanace, injektáže a zesilování betonových konstrukcí.
Skupina EFISAN tak může investorům poskytnout velmi vysokou kvalitu provedených prací a životnost srovnatelnou se světovým standardem.

Nejvýznamnějšími odběrateli jsou stavební firmy, investoři ve stavebnictví, provozovatelé vodohospodářských, teplárenských a energetických objektů, správy dopravních komunikací apod.

Naším cílem je snaha poskytnout investorům vysokou kvalitu provedených prací a životnost srovnatelnou s běžným světovým standardem. Víme, že naše strategie našla odezvu u investorů a o tom také svědčí stálý růst meziročních objemů prací.

↑ nahoru