Skupina EFISAN podporuje cyklistiku

Nejen pokládáním podlah, sanacemi a hydroizolacemi živa je Skupina EFISAN. Fandíme sportu a dlouhodobě podporujeme zajímavé sportovní podniky. Naší srdeční záležitostí je cyklistika, i když ke specialistovi na průmyslové podlahy by se možná lépe hodil curling. Jedním z našich sponzorských počinů a zároveň zajímavou sportovní akcí je GP EFISAN, který se jezdí vždy začátkem června. Jedná se o díl prestižní Giant Ligy Plzeň, cyklistického seriálu silničních závodů, který se každoročně koná v areálu SK Rapid Sport v Plzni. Vedle závodu české cyklistické špičky sponzorujeme také amatérskou soutěž EFISAN Ramala Cup, kterou pořádá Šumavská unie amatérských cyklistů.

GIANT LIGA PLZEŇ 2017 – Grand Prix Efisan

V Plzni na Grand Prix opět triumfoval Martin Boubal

Dvanáctý díl GIANT LIGY v Plzni, se stal opět kořistí Martina Boubala (CK Příbram Fany Gastro). Po etapovém závodě Lidice 2017 startoval Boubal i na Giant Lize v Plzni a předvedl se ve skvělé formě. Před prázdninovou pauzou se tak opět oblékl do žlutého dresu lídra seriálu.

GP-Efisan

Do Plzně přijel i Martin Bína (CK Kolokrám Svijany), kterému se v závodě dařilo, v Plzni obsadil v celkové klasifikaci pěkné čtvrté místo.

V soutěži aktivity se blýskl Jan Rajchart (Česká Spořitelna –Accolade) a vybojoval puntíkovaný dres, kdy nasbíral nejvíce prémiových bodů v soutěži Bageterie Boulevard prestige.

Pořadatelé tentokrát připravili prvenství na pásce a jízdu opačným směrem. Peloton se držel pohromadě pouze deset kilometrů. Pak za to vzala dvojice v čele s Martinem Boubalem a Martinem Hebíkem (oba CK Příbram Fany Gastro). Jediný kdo si ještě doskočil duo, byl Jan Ryba (AC Sparta Praha). Společně pak dojeli celé startovní pole o jeden okruh. To však dvojici „příbramáků“ nestačilo a tak projeli pelotonem a pokračovali dalším únikem.

Boubal byl v Plzni při chuti a před Mistrovstvím republiky v časovce dvojic se společně s Martinem Hebíkem dostatečně otestovali.

V Kategorii juniorů tentokrát jako jediný dojel do cíle nadějný mladík Karel Tyrpekl (Profi Sport Cheb).
Kategorii Masters jezdce nad 40 let vyhrál Kamil Ackermann (AXON sport team). V ženách vybojovala první místo Petra Ševčíková (Dukla Praha)

Martin Boubal v cíli: „Tak chtěli jsme zpět žlutý dres. To se podařilo. Teď nás čeká MČR v časovce dvojic.“

Jan Ryba v cíli: „Škoda že jsem byl v úniku z týmu sám. Snažil jsem se sbírat body, ale pak si mě kluci pěkně roznastupovali a odjeli pryč.“

Výsledková listina

Efisan Skiroll Classics

Seriál závodů na kolečkových lyžích

Více informací

Od roku 2014 nově podporujeme dívčí basketbalový klub v Plzni.

Giant Liga Plzeň
Giant Liga Plzeň
Ramala
Ramala
Bak Plzeň
Bak Plzeň

 

 

↑ nahoru